FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt szkolenia?

Szkolenie jest bezpłatne.

Czy po ukończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzymuje dożywotni certyfikat uprawniający do pracy z produktami Promat lub Siniat (w zależności od tematyki szkolenia).

Czy po zajęciach można mieć pytania do prowadzącego?

Zarówno w trakcie szkolenia, jak i po jego ukończeniu eksperci Centrum szkoleniowego pozostają do Twojej dyspozycji. Można kontaktować się z nimi mailowo bądź telefonicznie i skonsultować w razie pytań lub wątpliwości. Pytania można też zadawać w trakcie szkolenia – w czasie szkolenia prowadzący łączy się z uczestnikami na żywo i w każdej chwili odpowie na nurtujące ich pytania.

Czy po szkoleniu otrzymam materiały do samodzielnej nauki?

Uczestnicy szkolenia zyskują stały dostęp do obszernych materiałów edukacyjnych. Ponadto wszyscy uczestnicy jako pierwsi będą też informowani o nowościach produktowych, planowanych szkoleniach i nowych rozwiązaniach.

Kiedy i w jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Termin podany jest zawsze w opisie szkolenia. W przypadku zajęć online każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link, aby mógł dołączyć do szkolenia, a po zakończeniu zajęć materiały szkoleniowe.

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zapisać się na kurs, należy założyć konto na portalu CSSIP (rejestracja) a następnie zapisać się na wybrane szkolenie.

Czy do wykonywania zabezpieczeń na produktach Promat potrzebne jest szkolenie?

Tak. Aby wykonywać zabezpieczenia na produktach Promat, niezbędne jest szkolenie przeprowadzone przez pracowników naszej firmy.

Napisz do nas
Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś szkolenia odpowiadającego Twoim potrzebom? Chcesz dopytać o szczegóły? A może pragniesz przesłać kilka ciepłych słów, dzięki którym zrobi nam się bardzo miło? Nie krępuj się – napisz! Nasi doradcy tylko czekają, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
  Jak do nas dojechać

  ul. Matuszewska 20
  03-876 Warszawa

  Newsletter szkoleniowy

  Zapisz się do newslettera, gdzie znajdziesz przydatne wskazówki montażowe, ciekawe inspiracje z wykorzystaniem systemów suchej zabudowy i biernej ochrony przeciwpożarowej oraz dziesiątki innych porad.

  Logo Promat

  Bierna ochrona przeciwpożarowa

  Logo Siniat

  Sucha zabudowa