O Centrum Szkoleniowym

W CSSIP zapewniamy wsparcie w zakresie zdobywania i podnoszenia kwalifikacji z zakresu biernej ochrony przeciwpożarowej, a także projektowania i wykonawstwa ogólnobudowlanego. Co roku spod naszych skrzydeł wychodzą tysiące przeszkolonych osób – wykonawców, projektantów, architektów i innych specjalistów.

Budując centrum szkoleniowe Siniat i Promat pragnęliśmy stworzyć inspirujące miejsce zapewniające optymalne warunki do podnoszenia kwalifikacji specjalistom związanym z branżą budowlaną. To w trosce o Was, centrum zostało wyposażone w innowacyjne rozwiązania odpowiadające potrzebom najbardziej zaawansowanych szkoleń.

Wygodna przestrzeń

Dzięki wykwalifikowanej kadrze ekspertów, wysokiej jakości materiałom dydaktycznym i specjalnie przystosowanym pracowniom udało nam się stworzyć warunki zbliżone do rzeczywistych, a nasze kursy mają charakter praktyczny. Dwie przestronne sale konferencyjne to możliwość prowadzenia dwóch, oddzielnych szkoleń jednocześnie. W specjalnym showroomie kursanci mają także szansę, by zapoznać się z gamą zaawansowanych rozwiązań z zakresu suchej zabudowy i biernej ochrony przeciwpożarowej. Uzyskane podczas szkoleń kwalifikacje i wiedzę zawsze wieńczy certyfikat.

Nasi Eksperci

Adam Maleńki
Adam Maleńki
Manager Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat
Adam Maleńki

Specjalista z 7-letnim doświadczeniem w branży biernej ochrony przeciwpożarowej. Od 2014 roku zasila kadrę PROMAT. Z wykształcenia inżynier budownictwa oraz absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na wydziale Bezpieczeństwa Pożarowego.

Paweł Wójcik
Paweł Wójcik
Koordynator Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat
Paweł Wójcik

Koordynator centrum szkoleniowego Siniat, w firmie od 2005 roku. Ponad 18 lat aktywności w branży suchej zabudowy to ogrom doświadczenia zbieranego w Polsce, Francji, Irlandii, Słowacji, Estonii oraz na Węgrzech.

Roman Gieraszek
Roman Gieraszek
Koordynator Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat
Roman Gieraszek

Doradca techniczny ds. gipsów z wieloletnim stażem w Siniat. Doświadczenie zdobyte w Niemczech i Polsce pozwoliło przez 12 lat realizować zlecenia pod własną marką. Ze szkoleniami związany od 2005 roku. Od początku swojej pracy w firmie Siniat współpracuje z managerem do spraw gipsów oraz uczestniczy w tworzeniu nowych mieszanek gipsowych oraz modyfikacji starych produktów w fabryce w Koninie.

Magdalena Stuczka-Sidor
Magdalena Stuczka-Sidor
Kierownik Wsparcia Technicznego
Magdalena Stuczka-Sidor

Magister inżynier ds. bezpieczeństwa pożarowego, od 2007 r. związana z Promat. Zdobyła ogromne doświadczenie w doborze standardowych oraz niestandardowych rozwiązań w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej. Prelegentka konferencji oraz studiów pożarniczych.

Piotr Marcinkiewicz
Piotr Marcinkiewicz
Kierownik Rozwoju Systemów Oddymiania w firmie Promat.
Piotr Marcinkiewicz

Inżynier budownictwa – specjalizacja Inżynieria Produkcji Budowlanej. Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w specjalizacji Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego. Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Z Promat związany od 2017 roku. Główny przedmiot zainteresowania zawodowego: systemy wentylacji pożarowej.

Zobacz CSSIP od środka

Poznaj Siniat

Jesteśmy międzynarodowym producentem materiałów budowlanych obecnym na rynkach 36 państw Europy, Afryki i Ameryki Południowej, a także ekspertem w dziedzinie materiałów i systemów suchej zabudowy. Jako eksperci doradzamy i pomagamy w ramach tysięcy projektów budowlanych w całym kraju, oferując najlepsze rozwiązania w zakresie prac projektowych i budowlanych. Naszą wiedzą techniczną dzielimy się ze specjalistami, architektami, przedsiębiorcami i dużymi firmami budowlanymi w całej Europie.

Poznaj Promat

Globalny lider, ekspert i innowator w dziedzinie biernej ochrony przeciwpożarowej z ponad 60-letnią historią i doświadczeniem w branży. Od ponad pół dekady projektujemy i produkujemy systemy dedykowane biernej ochronie przeciwpożarowej. Naszą misją jest pomoc w ochronie ludzi, budynków i mienia w duchu zrównoważonego rozwoju i walki ze zmianami klimatu. Współtworzymy nową kulturę budownictwa zrównoważonego, która zapewni ludziom bezpieczeństwo w codziennym życiu, przy jednoczesnym poszanowaniu planety.

Napisz do nas
Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś szkolenia odpowiadającego Twoim potrzebom? Chcesz dopytać o szczegóły? A może pragniesz przesłać kilka ciepłych słów, dzięki którym zrobi nam się bardzo miło? Nie krępuj się – napisz! Nasi doradcy tylko czekają, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
    Jak do nas dojechać

    ul. Matuszewska 20
    03-876 Warszawa