Akustyka w Systemach Suchej Zabudowy NIDA

Izolacyjność akustyczna to najistotniejszy parametr powiązany z tematyką komfortu akustycznego. Dobrze zaprojektowana i wykonana przegroda akustyczna stanowi barierę, która pozwala wyeliminować oraz wyciszyć wiele niepożądanych dźwięków. Dzięki temu hałas emitowany w jednym przemieszczeniu nie jest przenoszony do pomieszczenia znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły wydarzenia
Poziom:
Średnio-zaawansowany
Miasto:
Warszawa ul. Matuszewska 20
Szkolenie:
Bezpłatne
Wolnych miejsc:
18
Data:
16.04.2019
09:00 - 12:00

Dla kogo?

Szkolenie dedykowane do architektów ,dystrybutorów i wykonawców.

Dla kogo
O szkoleniu

O szkoleniu

W ofercie Siniat znajduje się wiele produktów pozwalających na utrzymanie właściwej izolacyjności tworzonych przestrzeni. Począwszy od specjalnie zaprojektowanych płyt o zwiększonej gęstości jak Nida Cicha, po przez przewiązki wibroakustyczne pozwalające usztywnić konstrukcję przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności. Przy montażu ściany z płyt gipsowo -kartonowych izolacyjność akustyczna jaka może zostać osiągnięta dochodzi do 70 db. Jest to wartość, która w warunkach mieszkalnych przekracza zapotrzebowanie wynikające ze zwykłego użytkowania pomieszczeń. Z produktami Siniat izolacyjność akustyczna oraz hałas nie stanowią żadnego problemu.

Opinie o naszych szkoleniach
Świetne szkolenie, dzięki któremu nie tylko zyskałem certyfikat, ale i praktyczną wiedzę do wykorzystania na projekcie. Wszystko podane jasno, konkretnie i zrozumiale.
Wykonawca, woj. łódzkie
01
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie profesjonalnie przygotowane, praktyczne. Merytoryczny i pomocny prowadzący. Wiele cennej wiedzy no i co najważniejsze certyfikat ukończenia. Polecam każdemu, i tym bardziej doświadczonym i początkującym w temacie.
Projektant instalacji, woj. małopolskie
02
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie wyczerpujące temat, konkretne i praktyczne informacje, dużo przykładów i porad do wykorzystania w pracy na co dzień. Do tego świetna organizacja i miła atmosfera. Polecam!
Generalny Wykonawca, woj. kujawsko-pomorskie
03

Prowadzący

Paweł Wójcik

Koordynator centrum szkoleniowego Siniat, w firmie od 2005 roku. Ponad 18 lat aktywności w branży suchej zabudowy to ogrom doświadczenia zbieranego w Polsce, Francji, Irlandii, Słowacji, Estonii oraz na Węgrzech.

Po szkoleniu otrzymasz:
Certyfikat

Certyfikat

Stały dostęp do wiedzy 

Stały dostęp do wiedzy 

Wsparcie eksperta 

Wsparcie eksperta 

Akustyka w Systemach Suchej Zabudowy NIDA