Szkolenie praktyczne – systemy wentylacji i oddymiania PROMADUCT®

Zapraszamy na warsztaty w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie. W 100% praktyczne szkolenie z tematyki systemów wentylacji i oddymiania PROMADUCT®. Na szkoleniu każdy uczestnik będzie mógł się nauczyć, jak prawidłowo wykonać kanał w technologii Promat, a następnie wykorzystać tą wiedzę na budowie.

Warsztaty prowadzimy w małych grupach, tak aby każdy miał możliwość przećwiczenia wykonania elementów instalacji pod okiem eksperta Promat.

Szczegóły wydarzenia
Poziom:
Średnio-zaawansowany
Miasto:
Warszawa ul. Matuszewska 20
Szkolenie:
Bezpłatne
Wolnych miejsc:
35
Data:
14.03.2023
10:00 - 14:00

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla wykonawców, którzy chcieliby nauczyć się wykonywać kanały wentylacji i oddymiania w technologii firmy Promat. Jeżeli szukasz nowych możliwości dla Twojej firmy, lub chcesz zmienić technologię wykonywania kanałów, to szkolenie będzie idealne dla Ciebie.
Dla kogo
O szkoleniu

O szkoleniu

Jest to szkolenie, dzięki któremu każdy wykonawca będzie wiedział jak prawidłowo i szybko zbudować kanał PROMADUCT®. Dodatkowo, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat Promat.

Udział w warsztatach to także okazja do nawiązania współpracy z wiodącymi w branży ekspertami, którzy również po szkoleniu wspierają swoją pomocą i doświadczeniem.

Szkolenie poprowadzi ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w branży biernej ochrony przeciwpożarowej.

Opinie o naszych szkoleniach
Świetne szkolenie, dzięki któremu nie tylko zyskałem certyfikat, ale i praktyczną wiedzę do wykorzystania na projekcie. Wszystko podane jasno, konkretnie i zrozumiale.
Wykonawca, woj. łódzkie
01
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie profesjonalnie przygotowane, praktyczne. Merytoryczny i pomocny prowadzący. Wiele cennej wiedzy no i co najważniejsze certyfikat ukończenia. Polecam każdemu, i tym bardziej doświadczonym i początkującym w temacie.
Projektant instalacji, woj. małopolskie
02
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie wyczerpujące temat, konkretne i praktyczne informacje, dużo przykładów i porad do wykorzystania w pracy na co dzień. Do tego świetna organizacja i miła atmosfera. Polecam!
Generalny Wykonawca, woj. kujawsko-pomorskie
03

Prowadzący

Adam Maleńki

Specjalista z 7-letnim doświadczeniem w branży biernej ochrony przeciwpożarowej. Od 2014 roku zasila kadrę PROMAT. Z wykształcenia inżynier budownictwa oraz absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na wydziale Bezpieczeństwa Pożarowego.

Plan szkolenia
Szkolenie praktyczne

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10 w naszym Centrum Szkoleniowym. Będziemy do Państwa dyspozycji do godziny 14 aby odpowiedzieć na każde pytanie oraz pokazać w jaki sposób wykonujemy kanały. Każdy z uczestników będzie miał możliwość przycięcia płyty i montażu kanału.

Szkolenie praktyczne – systemy wentylacji i oddymiania PROMADUCT®