Użytkowanie aplikacji Promat Reporter – szkolenie online

Szkolenie z użytkowania aplikacji Promat Reporter. Aplikacja  za darmo może ułatwić Ci przygotowanie dokumentacji opisującej przygotowane przez Ciebie zabezpieczenia ogniowe przepustów instalacyjnych. Reporter daje Ci pełną możliwość opisu i projektowania procesu instalacji. Od tego momentu proces przygotowania dokumentacji jest prostszy a odbiór budynku staje się szybszy i przyjemniejszy.”

Szczegóły wydarzenia
Poziom:
Podstawowy
Miasto:
Online - na żywo
Szkolenie:
Bezpłatne
Wolnych miejsc:
82
Data:
07.02.2023
09:00 - 10:00

Dla kogo?

Dla każdej osoby, która pracuje przy przejściach przeciwpożarowych.

Dla kogo
O szkoleniu

O szkoleniu

Na szkoleniu nauczycie się Państwo korzystać z naszej nowej aplikacji ułatwiającej wykonanie dokumentacji powykonawczej – Promat Reporter.

Opinie o naszych szkoleniach
Świetne szkolenie, dzięki któremu nie tylko zyskałem certyfikat, ale i praktyczną wiedzę do wykorzystania na projekcie. Wszystko podane jasno, konkretnie i zrozumiale.
Wykonawca, woj. łódzkie
01
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie profesjonalnie przygotowane, praktyczne. Merytoryczny i pomocny prowadzący. Wiele cennej wiedzy no i co najważniejsze certyfikat ukończenia. Polecam każdemu, i tym bardziej doświadczonym i początkującym w temacie.
Projektant instalacji, woj. małopolskie
02
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie wyczerpujące temat, konkretne i praktyczne informacje, dużo przykładów i porad do wykorzystania w pracy na co dzień. Do tego świetna organizacja i miła atmosfera. Polecam!
Generalny Wykonawca, woj. kujawsko-pomorskie
03

Prowadzący

Adam Maleńki

Specjalista z 7-letnim doświadczeniem w branży biernej ochrony przeciwpożarowej. Od 2014 roku zasila kadrę PROMAT. Z wykształcenia inżynier budownictwa oraz absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej na wydziale Bezpieczeństwa Pożarowego.

Plan szkolenia
Promat Reporter - praktyczne aspekty użytkowania - 1 godzina

Praktyczne zastosowanie aplikacji.

Po szkoleniu otrzymasz:
Certyfikat

Certyfikat

Stały dostęp do wiedzy 

Stały dostęp do wiedzy 

Wsparcie eksperta 

Wsparcie eksperta 

Użytkowanie aplikacji Promat Reporter – szkolenie online