Zabezpieczenia ogniochronne przejść instalacyjnych i dylatacji

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego budynki muszą być podzielone na określonej wielkości strefy pożarowe. Profesjonalnie zaprojektowane i wykonane ogniochronne dylatacje oraz przejścia instalacyjne spełniają kryteria szczelności i izolacyjności ogniowej podobnie jak przegrody będące oddzieleniami przeciwpożarowymi, w których występują.

Szczegóły wydarzenia
Poziom:
Średnio-zaawansowany
Miasto:
Warszawa ul. Matuszewska 20
Szkolenie:
Bezpłatne
Wolnych miejsc:
43
Data:
18.05.2018
09:00 - 15:15

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do architektów, dystrybutorów oraz wykonawców.

Dla kogo
Opinie o naszych szkoleniach
Świetne szkolenie, dzięki któremu nie tylko zyskałem certyfikat, ale i praktyczną wiedzę do wykorzystania na projekcie. Wszystko podane jasno, konkretnie i zrozumiale.
Wykonawca, woj. łódzkie
01
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie profesjonalnie przygotowane, praktyczne. Merytoryczny i pomocny prowadzący. Wiele cennej wiedzy no i co najważniejsze certyfikat ukończenia. Polecam każdemu, i tym bardziej doświadczonym i początkującym w temacie.
Projektant instalacji, woj. małopolskie
02
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie wyczerpujące temat, konkretne i praktyczne informacje, dużo przykładów i porad do wykorzystania w pracy na co dzień. Do tego świetna organizacja i miła atmosfera. Polecam!
Generalny Wykonawca, woj. kujawsko-pomorskie
03

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

To doskonała okazja, aby poszerzyć wiedzę z zakresu zabezpieczenia ogniochronnego dylatacji oraz przejść instalacyjnych. Dzięki szkoleniu zdobędziesz umiejętności ściśle powiązane z wykonawstwem i doborem odpowiednich rozwiązań, poznasz praktyczne porady poparte wieloletnim doświadczeniem oraz zyskasz możliwość nawiązania ścisłej współpracy z kierownikami regionalnymi oraz doradcami technicznymi.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Prowadzący

Jacek Ćwikliński

Absolwent wydziału Budownictwa Politechniki Kopenhaskiej oraz Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, Kierownik Rozwoju Technicznego w Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa. Posiada bogate doświadczenie w programach badawczo-rozwojowych w zakresie systemów ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwie pożarowym konstrukcji tuneli.

Plan szkolenia
  • 09.00-10.30 – Część teoretyczna – prezentacja marki PROMAT oraz systemów zabezpieczeń przejść instalacyjnych i produktów
  • 10.30-10.45 – Przerwa kawowa
  • 10.45-12.30 – Część teoretyczna – prezentacja systemów zabezpieczeń dylatacji
  • 12.30-13.15 – Przerwa obiadowa
  • 13.15-14.45 – Część praktyczna – prezentacja i montaż systemów PROMAT
  • 14.45-15.15 – Dyskusja – pytania
  • 15.15 – zakończenie szkolenia – rozdanie certyfikatów
Po szkoleniu otrzymasz:
Certyfikat

Certyfikat

Stały dostęp do wiedzy 

Stały dostęp do wiedzy 

Wsparcie eksperta 

Wsparcie eksperta 

Zabezpieczenia ogniochronne przejść instalacyjnych i dylatacji