Zabezpieczenia wodoodporne w Systemach Suchej Zabudowy.

Wodoodporność jest cechą, oznaczającą wytrzymałość materiału na szkodliwe działanie wody. Płyty wodoodporne zachowują wysoką stabilność kształtu, nawet w przypadku wysokich wahań wilgotności i temperatury.

Szczegóły wydarzenia
Poziom:
Średnio-zaawansowany
Miasto:
Warszawa ul. Matuszewska 20
Szkolenie:
Bezpłatne
Wolnych miejsc:
24
Data:
18.02.2019
09:00 - 12:00

Dla kogo?

Szkolenie dedykowane do architektów, dystrybutorów i wykonawców.

Dla kogo
Opinie o naszych szkoleniach
Świetne szkolenie, dzięki któremu nie tylko zyskałem certyfikat, ale i praktyczną wiedzę do wykorzystania na projekcie. Wszystko podane jasno, konkretnie i zrozumiale.
Wykonawca, woj. łódzkie
01
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie profesjonalnie przygotowane, praktyczne. Merytoryczny i pomocny prowadzący. Wiele cennej wiedzy no i co najważniejsze certyfikat ukończenia. Polecam każdemu, i tym bardziej doświadczonym i początkującym w temacie.
Projektant instalacji, woj. małopolskie
02
Opinie o naszych szkoleniach
Szkolenie wyczerpujące temat, konkretne i praktyczne informacje, dużo przykładów i porad do wykorzystania w pracy na co dzień. Do tego świetna organizacja i miła atmosfera. Polecam!
Generalny Wykonawca, woj. kujawsko-pomorskie
03

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Szkolenie to doskonała okazja, aby poszerzyć wiedzę z zakresu zabezpieczeń w pomieszczeniach mokrych. Biorąc udział w szkoleniach, można zdobyć wiedzę, którą nie zawsze odnajdziemy w książkach czy na stronach internetowych. W Centrum Szkoleniowym jest bezpośredni kontakt z osobami, które maja wieloletnie doświadczenie w Systemach Suchej Zabudowy.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Prowadzący

Paweł Wójcik

Koordynator centrum szkoleniowego Siniat, w firmie od 2005 roku. Ponad 18 lat aktywności w branży suchej zabudowy to ogrom doświadczenia zbieranego w Polsce, Francji, Irlandii, Słowacji, Estonii oraz na Węgrzech.

Po szkoleniu otrzymasz:
Certyfikat

Certyfikat

Stały dostęp do wiedzy 

Stały dostęp do wiedzy 

Wsparcie eksperta 

Wsparcie eksperta 

Zabezpieczenia wodoodporne w Systemach Suchej Zabudowy.